Čalúnené postele

Čalúnené postele sa opäť vracajú na výslnie. Ich vzhľad býva rôzny. Moderné čalúnené postele môžu byť celočalúnené, alebo s čalúnenými časťami. Najčastejšie s čalúneným čelom v záhlaví postele. Ďalším trendom je vrstvenie čalúnenia, kedy sa na čalúnenú spodnú časť postele pridáva vrstva s priznaným matracom.

Vedľa drevených postelí z masívu sú ďalšou známkou luxusu moderného interiéru čalúnené postele. Bývajú celočalúnené, alebo je čalúnenie funkčným doplnení dreveného rámu postele. Veľmi obľúbeným riešením sú predovšetkým manželské postele z masívu, ktoré majú čalúnené čelo postele v záhlaví. To umožňuje pohodlnejšie a multifunkčnejšie využívanie postelí. V posteli sa jednoducho a pohodlne usadíte pri čítaní, alebo pri sledovaní televízie. Čalúnenie je naviac zaujímavým estetickým prvkom drevenej postele.

Hľadáte kvalitné manželské postele do menších priestorov, alebo extra pohodlnú posteľ pre jedného? Pozrite sa na postele 140x200 cm.

Drevená posteľ s čalúneným čelom z eko-kože. (Čalúnená posteľ je zo sortimentu NÁBYTOK MIREK.)

Čalúnené postele s úložným priestorom

Čalúnenie pridáva posteliam masívny vzhľad. Veľmi často nestojí čalúnená postel na nôžkach, ale na spodnom ráme. Ten býva využiteľný ako odkladací priestor. Čalúnené postele s úložným priestorom sú veľmi obľúbeným riešením pre manželské aj jednolôžkové postele. A to aj v prípade, kedy ide o celočalúnený dizajn, alebo keď ide o čalúnenú posteĺ kombinovanú s drevom.

Táto vysoká posteľ z dubového dreva kombinovaného s dubovým dekorom ukazuje, že aj posteľ môže byť multifunkčným kusom nábytku.

Veľký úložný priestor v posteli je praktický do malých aj veľkých interiérov. (Čalúnená posteľ s úložným priestorom je zo sortimentu NÁBYTOK MIREK.)

Drevené manželské postele s čalúneným čelom

Veľmi obľúbenými sú drevené postele z masívneho dreva doplnené čalúnením. Nádherné drevené postele s čalúnením, ktorých skelet je vyrobený z dubového masívu a bočnice sú z prírodnej dubovej dýhy, vyrába slovenský výrobca nábytku NÁBYTOK MIREK. Tieto postele sa vyrábajú hneď v niekoľkých rozmeroch – 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm.

Čelo čalúnenej postele je vyrobené z eko-kože. Tá sa dobre a jednoducho udržuje. Obecne je tento materiál veľmi odolný znečisteniu. Pokiaľ ho ale potrebujete čistiť, vystačíte si s mäkšou handričkou namočenou do klasickej mydlovej vody. Na usadený prach si vystačíte s obyčajnou suchou handrou.

Posteľ s čalúneným čelom je zo sortimentu NÁBYTOK MIREK.

Posteľ s čalúneným čelom je zo sortimentu NÁBYTOK MIREK.

Drevené čalúnené postele

Luxusná čalúnená posteľ

Čalúnené postele dodávajú interiéru luxusný charakter a teplú atmosféru. Z obyčajnej postele sa stáva miesto nielen pre nočný odpočinok. Pohodlie čalúnenia robí z postele multifunkčný nábytok na odpočívanie. A keďže sú obvykle, hlavne celočalúnené postele, masívnejšie, ponúkajú okrem pohodlia aj veľa možností pre úložné priestory, ktoré sú plne integrované, chránené pred prachom a samozrejme veľmi praktické.

Záleží potom už len na vás, či si zvolíte kombinované drevo-čalúnené, alebo celočalúnené postele. Oba typy sú dnes veľmi žiadané.