JEDNOLÔŽKOVÉ POSTELE 90x200

Ak hľadáte kvalitné postele pre jedného, vsaďte vždy minimálne na jednolôžkové postele 90×200 cm. Tento rozmer poslúži do singles bytov, ale aj do detských izieb či hosťovských izieb pre plánované individuálne návštevy. Menší rozmer postelí už nespĺňa požiadavky na pohodlný spánok dospelích a detí od 8 rokov.

Na tom, na čom spíme záleží. Obvykle si dávame záležať na výbere matraca, dokonca venujeme mnoho času výberu materiálu obliečok. Ale často zabúdame na to, aké dôležité je vybrať si správne samotnú posteľ. Materiál, na ktorom spíme, môže zásadne ovplyvňovať kvalitu nášho spánku. Prespíme tretinu života a je preto dôležité, aby to bola tá časť, ktorú trávime v čo najzdravšom prostredí. Ako si správne vybrať jednolôžkové postele?

Žiadne formaldehydy ani iné nezdravé látky. Masívne jednolôžkové postele sú nabité energiou lesa. Duby, borovice, brezy – každá z týchto drevín nám dokáže popriať dobrú noc. Stačí si správne vybrať posteľ – nie z drevotriesok a iných kompozitov, ale zo zdravého masívneho dreva, ktoré je naviac ošetrené kvalitnou a ekologickou povrchovou úpravou.

Kvalitné jednolôžkové postele z masívneho dreva vyrába slovenský výrobca NÁBYTOK MIREK. Postele, vrátane jednolôžkových postelí o veľkosti 90×200 cm, sú obvykle z dubového, brezového alebo borovicového dreva. Sú ošetrené zdravotne nezávadnými moridlami a včelím voskom.

Tipy na jednolôžkové postele 90x200

Drevené jednolôžkové postele Luss 90x200 cm

Borovicový nábytok nie je len doménou rustikálnych či vidieckych interiérov. V správnom dizajnovom prevedení sa hodí aj do moderných domov a bytov. Príkladom je jednolôžková posteľ Luss 90×200 cm, ku ktorej je možné pridať ďalšie zariadenie z rovnakej nábytkovej série Luss. Zariadite s ním detskú aj študentskú izbu, osvieži domácu pracovňu trebárs doplnenú posteľov tak, aby mohla poslúžiť ako príležitostná hosťovská izba. Posteľ je ošetrená ekologickým lakom a okrem prírodného odtieňu máte možnosť nábytok zo série Luss ladiť do odtieňov jelša, dub, orech alebo kalvados.

Drevená jednolôžková posteľ Luss v rozmeroch 90x200 cm má mnoho farebných možností. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

Drevená jednolôžková posteľ Luss v rozmeroch 90x200 cm má mnoho farebných možností. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

Nádherná rustikálna jednolôžková posteľ 90x200 cm s predným aj zadným čelom

Túto posteľ milují chalupári, malé „princezné“, ale aj hotely a penzióny. Ide o skutočný skvost v rustikálnom štýle hodiaci sa do historických a chalupárskych interiérov. Jednolôžková posteľ 90×200 je vyrobená z masívnej borovice a má nielen predné, hlavové, ale aj zadné čelo u nôh. Posteľ má zdobené časti dreva. Vďaka pevným spojom nebude tento kúsok vŕzgať ani po dlhých rokoch používania.

Nádych starého vzhľadu dostáva rustikálna jednolôžková posteľ 90x200 cm aj vďaka špeciálnej povrchovej úprave voskom.

Nádych starého vzhľadu dostáva rustikálna jednolôžková posteľ 90x200 cm aj vďaka špeciálnej povrchovej úprave voskom.

TIP: Neurobte si z detských a študentských izieb sklad starého nábytku. Vybavte ich modernou masívnou jednolôžkovou posteľou, ktorá zaručí zdravý spánok. Ak vás trápi málo miesta a máte dve deti, máme pre vás tip na krásnu poschodovú posteľ.

Na čo pri výbere postele 90x200 cm nezabudnúť?

  • Jednolôžkové postele zo zdravotne nezávadného materiálu, najlepšie z kvalitného masívu, ošetrené ekologickou povrchovou úpravou, sú základom zdravého spánku.
  • K zdravej jednolôžkovej posteli patrí aj kvalitný rošt 90×200 cm a kvalitný matrac v rovnakom rozmere.

ĎALŠIE POSTELE O VEĽKOSTI 90x200 cm