MANŽELSKÉ POSTELE 140x200​

Hľadáte kvalitné postele pre dvoch do menších priestorov, alebo extra pohodlnú posteľ pre jedného? Pozrite sa na manželské postele 140×200 cm.

Nielen malometrážne byty sú často dôvodom, že hľadáme menšie rozmery postelí. Ak nás priestor skutočne „nepustí“, sú riešením manželské postele 140×200 cm. Tie sú skvelým riešením aj vo chvíli, keď táto posteľ slúži len pre občasné prespanie dvoch partnerov.

Na druhú stranu sa dajú postele 140×200 cm používať v prípade, keď máme naopak možnosť s priestorom trochu plytvať. Sú vyhľadávanou variantov pre samotnú detskú izbu staršieho dieťaťa, ktoré ocení väčší komfort a občas uňho prespí trebárs spolužiak či spolužiačka.

Taktiež je manželská posteľ 140×200 vhodným riešením do samostatných hosťovských izieb v rodinných domoch. Pokiaľ sa u vás striedajú častejšie návštevy a máte priestor pre hosťovskú izbu, je posteľ v týchto rozmeroch ideálnejším riešením než rozkladacia pohovka.

Tipy na manželské postele 140x200

Vidiecka posteľ 140x200 cm​

Menšie manželské postele 140×200 sú veľmi často vyhľadávaným riešením pre chalupy. Vzhľadom k charakteru vidieckych interiérov sú vhodné jednoznačne postele z masívu. Tradičné masívne postele pre chalupy bývajú obvykle z borovicového, smrekového alebo dubového dreva. Najvhodnejšou úpravou je voskovanie, ktoré je ekologické a zdravé. Naviac sa vďaka vosku neukryje kresba dreva a naopak drevo ešte viac vynikne. A to aj v prípade, že použijeme napríklad obľúbený biely vosk.

Vidiecka posteľ 140x200 cm z masívneho borovicového dreva podtrhne vidiecky štýl vašej chalupy alebo interiéru domu.

Vidiecka posteľ 140x200 cm z masívneho borovicového dreva podtrhne vidiecky štýl vašej chalupy alebo interiéru domu.

Moderná posteľ 140x200 cm s úložným priestorom a čalúneným čelom

Do garsóniek, malometrážnych bytov, ale aj naopak, pre priestorovo komfortné detské izby, perfektne poslúži posteľ o veľkosti 140×200 cm s úložným priestorom a čalúnením. Posteľ tohoto typu sa stáva viacúčelovým zariadením. Jednoducho do nej schováte nielen periny, ale úložný priestor postele môže slúžiť aj na ukladanie ďalších vecí. Čalúnenie v záhlaví umožňuje posteľ používať aj na pohodlné sedenie pri čítaní, pri učení sa alebo pri sledovaní filmov.

Táto vysoká posteľ z dubového dreva kombinovaného s dubovým dekorom ukazuje, že aj posteľ môže byť multifunkčným kusom nábytku.

Táto vysoká posteľ z dubového dreva kombinovaného s dubovým dekorom ukazuje, že aj posteľ môže byť multifunkčným kusom nábytku.

TIP: Dolaďte svoju posteľ s nočným stolíkom v rovnakom štýle.

Na čo pri výbere postele 140x200 cm nezabudnúť?

  • Rozmer postele neudáva skutočnú veľkosť postele, ale rozmer matracu, ktorý sa pre posteľ hodí.
  • Rovnaký rozmer má aj rošt postele.
  • Pokiaľ teda bojujete v interiéry s každým milimetrom, zistite si skutočné vonkajšie rozmery postele.

ĎALŠIE POSTELE O VEĽKOSTI 140x200 cm