MANŽELSKÉ POSTELE 180x200

Hľadáte postele pre skutočně maximálny komfort? Manželské postele 180×200 cm poskytnú pohodlie nielen štíhlym párom, ale aj „poriadnym“ chlapom a ženám. Alebo si v nich užijete svoje kontaktné rodičovstvo so všetkým, čo k nemu patrí. Aj s tým, že u vás v posteli necháte spať svoje deti nielen príležitostne, ale stále.

Pre niekoho je to vecou komfortu, pre iného nutnosť. Manželské postele 180×200 umožňujú skutočne pohodlné spanie bez akýchkoľvek kompromisov. Vrtí sa váš partner alebo partnerka v noci v posteli? Pomôže vám väčšia posteľ. Potrebujete pohodlie, pretože ste vzrastom alebo hmotnosťou trochu nad priemerom? Opäť sa ponúka riešenie v podobe väčšej manželskej postele.

Posteľ 180×200 cm, to už je skutočne plnohodnotný priestor 90 cm pre každého z partnerov. Dokonca aj o niečo naviac. Postele v týchto rozmeroch sa stali hitom aj medzi rodičmi s malým dieťaťom. Chcete si viac užiť svoje rodičovstvo? Nepáči sa vášmu dieťaťu v detskej postieľke? Pustite ho k sebe do postele. Avšak neoberajte sa o pohodlie, ani neznižujte bezpečnosť spoločného spania. Doprajte si veľkú 180 cm posteľ.

Tipy na manželské postele 180x200

Kvalitná dubová posteľ 180x200 cm

Pre náročných klientov je určená masívna drevená posteľ z brezového dreva. Morená je do obľúbeného odtieňu dub a následne ošetrená prírodným včelím voskom. K posteli je možné doobjednať si úložný priestor a nočný stolík. Táto krásna posteľ má moderný vzhľad a ponúka harmonický celok moderného dizajnu a prírody.

Moderná posteľ z brezového dreva 180x200 cm v odtieni dub. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

Moderná posteľ z brezového dreva 180x200 cm v odtieni dub. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

Vidiecka posteľ Lux France 180x200 cm

Na tejto posteli z kolekcie Deluxe – La Provance si užijete skutočnú vidiecku pohodu. Na veľkej posteli si môžete cez víkendy dopriať raňajky až do postele a to v plnom zložení celej rodiny. Bez problémov sa totiž  do postele o veľkosti 180×200 cm vojdete všetci.

Táto celomasívna posteľ z výberového borovicového dreva posúva hranice životnosti nábytku. Nie je to posteľ na pár rokov, ale kus nábytku, ktorý sa môže dediť z generácie na generáciu. Originálny dizajn sa hrá nielen s tvarom postele, ale aj s dômyselným zvýraznením štruktúry dreva vďaka použitému moridlu a eko-vosku. Ten je pre lepšiu odolnosť borovicového dreva aplikovaný v dvoch vrstvách.

Posteľ 180x200 cm Lux France z kolekcie štýlového nábytku Deluxe – La Provance. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

Posteľ 180x200 cm Lux France z kolekcie štýlového nábytku Deluxe – La Provance. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

TIP: Hľadáte kvalitné a pevné postele z masívneho dreva? Nájdete ich v ponuke NÁBYTOK MIREK.

Na čo pri výbere postele 180x200 cm nezabudnúť?

  • Udaný rozmer postele je rozmerom matracu, pre ktorý je posteľ pripravená. Overte si, ako vám do interiéru vojde skutočný rozmer postele.
  • Nestačí vám len väčšia šírka postele? NÁBYTOK MIREK vyrába postele na mieru. Jednoducho si máte možnosť objednať posteľ dlhšiu aj vyššiu.
  • Pokiaľ máte ako partneri rôzne preferencie na tvrdoť, zóny či materiál matracu, zvoľte miesto jedného o veľkosti 180×200 matrace dva vo veľkostiach 90×200 cm. Pri rôznej hmotnosti partnerov je to takmer nutnosť.

ĎALŠIE POSTELE O VEĽKOSTI 180x200 cm