Postele s úložným priestorom

Hľadáte postele s pridanou hodnotou? Takými sú postele s úložným priestorom. Ukryjú vankúše, paplóny, deky, pyžamo, ale úložný priestor v posteli využijete aj na ukladanie ďalších vecí.

Perinák už dávno vyšiel z módy. Nahradili ho postele s úložným priestorom. Zatiaľ čo dodatočne riešený úložný priestor v podobe rôznych plastových či papierových krabíc je len nedokonalým riešením, integrovaný úložný priestor vypadá esteticky, bráni prenikaniu prachu do úložného priestoru a má väčšinou veľmi prepracovaný prístup do tohoto priestoru.

Posteľ s úložným priestorom býva riešená ako výklopná, kedy sa celá spacia časť aj s roštom a matracom zdvihne a tým sa odkryje úložný priestor. Alebo môže mať podobu jedného či viacerých integrovaných šuplíkov. U širokých manželských postelí je tento priestor prístupný z obidvoch strán. Výklopné riešenie je menej náročné na priestor, problematické môže byť snáď len v stiesnenejších podkrovných priestoroch. Šuplíkové riešenie je náročnejšie na dostatok priestoru v okolí postele a súčasne je treba myslieť na umiestnenie nočného stolíku, ktorý by mohol brániť jednoduchému vysunutiu úložného priestoru. Dobre riešená zostava nábytku do spálne si však vie poradiť aj s týmto problémom.

Tipy na postele s veľkým úložným priestorom pre náročných zákazníkov

Moderná posteľ s úložným priestorom

Konštrukciu má z masívneho dubu, bočnice sú z prírodnej dubovej dýhy, čelo je čalúnené kvalitnou eko-kožou. A predovšetkým: v útrobách tejto nádhernej manželskej postele sa ukrýva skutočne obrovský úložný priestor. Ten je prístupný naraz pod obidvomi lôžkami pomocou jednoducho ovládateľného vyklápacieho mechanizmu. Táto manželská posteľ s úložným priestorom je dostupná v dvoch odtieňoch (prírodný a dub pálený) a v niekoľkých rozmeroch: 140×200, 160×200 a 180x 200 cm. Súčasťou postele je kvalitný rošt. V rovnakom dizajne si máte možnosť zariadiť celú spálňu. Nábytok do spálne obsahuje okrem postele s úložným priestorom aj nočné stolíky, komody a šatníkové skrine.

Unikátna posteľ s unikátnym úložným priestorom: to je posteľ, ktorá kombinuje dubový masív, prírodnú dubovú dýhu a krásne čalúnené čelo z eko-kože. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

Unikátna posteľ s unikátnym úložným priestorom: to je posteľ, ktorá kombinuje dubový masív, prírodnú dubovú dýhu a krásne čalúnené čelo z eko-kože.
(Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

Dubová postel v dizajne masívnych trámov

Ďalším zmieneným riešením pre posteľ s úložným priestorom sú integrované šuplíky. Tie nájdete napríklad u drevenej dubovej postele s úložným priestorom slovenského výrobcu NÁBYTOK MIREK. Nádherná posteľ z trámov a s čelom pripomínajúcim neomietnuté dosky je z masívneho dubového dreva a je skutočným dizajnovým skvostom. Prepracované je aj umiestnenie šuplíku medzi skosenými nohami. Toto riešenie dáva viac možností pre bezproblémové umiestnenie nočného stolíku. V rovnakom štýle si máte možnosť opäť zariadiť celú spálňu.

Luxusná dubová Barcelona posteľ s úložným priestorom. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

Luxusná dubová Barcelona posteľ s úložným priestorom. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)