MANŽELSKÉ POSTELE 200x200

Veľké manželské postele 200×200 cm, to už nie je o nábytku ako takom, ale o životnom štýle. Doprajte si skutočne unikátne pohodlie na nádherných posteliach z pevného masívu. Už nikdy nebudete chcieť spať na menšej posteli.

Nie je to komfort pre každého, pretože pre niekoho by to znamenalo nutnosť prebúrať sa zo spálne do obývačky, alebo ešte horšie – až k susedom. Manželské postele 200×200 cm sú napriek tomu veľmi žiadané. Stávajú sa súčasťou zariadenia loftov, otvorených podkroví, ale aj veľkých domov, kde sa nemusí šetriť s každým centimetrom. Predstavte si posteľ, kde sa pohodlne rozvalíte a stále zostane dosť miesta pre partnera. Alebo posteľ, do ktorej sa hravo vojde štvorčlenná rodina s malými deťmi. Verte alebo nie, investícia do takto postele vám dá viac, ako jednorázová dovolenka niekde u mora. Pretože tá najlepšia relaxácia je vo vlastnej pohodlnej posteli.

Postele 200×200 majú ešte jednu výhodu. Sá nádherne symetrické. Keď symetriu ešte podtrhne dokonalé čelo postele, je to pohľad skutočne nádherný. S takýmito tvarmi sa dá v interiéri skutočne kúzliť.

No a pokiaľ si takto veľkú postel kupujete preto, lebo ju vzhľadom k svojej vyššej či väčšej telesnej konštitúcii potrebujete, nezabudnite si svojim potrebám prispôsobiť aj dĺžku a výšku postele. NÁBYTOK MIREK ponúka postele na mieru. Sú vyrobené z kvalitného masívneho dreva, majú pevnú a odolnú konštrukciu a pracujú s poslednými dizajnovými trendmi. Medzi posteľami tak nájdete kúsky v trendovom škandinávskom dizajne, ale aj trámové postele z masívneho dubu či masívne dubové postele kombinované s kovovými prvkami.

Tipy na manželské postele 200x200

Moderná masívna posteľ 200x200 cm z brezového dreva

Veľmi moderná posteľ z čistého brezového dreva zaručuje svojou konštrukciou a kvalitným hustým drevom stabilitu a pevnosť aj pre posteľ v rozmeroch 200×200 cm. Svetlý brezový materiál je morený v odtieni dub a ošetrený prírodným včelím voskom.

Masívna moderná posteľ 200x200 cm z brezového dreva. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

Masívna moderná posteľ 200x200 cm z brezového dreva. (Výrobca: NÁBYTOK MIREK)

Luxusná moderná posteľ 200x200 cm Lugo

Prispôsobte si posteľ svojmu interiéru. Posteľ Lugo vo veľkosti 200×200 cm má moderný dizajn, ku ktorému si môžete vybrať aj nočné stolíky. Samy sa ďalej rozhodnete, akú farbu moridla bude posteľ mať. Na výber sú prírodné farby v odtieňoch dub, orech, eben alebo biela farba.

Moderná luxusná posteľ 200x200 cm Lugo zo sortimentu firmy NÁBYTOK MIREK. Je z brezového dreva.

Moderná luxusná posteľ 200x200 cm Lugo zo sortimentu firmy NÁBYTOK MIREK. Je z brezového dreva.

TIP: Zabudnite na postele z náhražiek pravého dreva. Zdravý spánok si doprajte v prírodných posteliach z masívneho dreva.

Na čo pri výbere postele 200x200 cm nezabudnúť?

  • Nezabudnite, že udávaný rozmer postele je rozmerom matracu, pre ktorý je posteľ pripravená. Overte si, ako vám do interiéru vojde skutočný rozmer postele. U postele 200×200 cm budete potrebovať skutočne veľký priestor pre spaciu časť bytu či domu.
  • Nestačí vám len väčšia šírka postele? NÁBYTOK MIREK vyrába postele na mieru. Jednoducho si máte možnosť objednať posteľ dlhšiu aj vyššiu. Platí to aj pre postele o šírke 200 cm.
  • Pokiaľ máte ako partneri rôzne preferencie na tvrdoť, zóny či materiál matracu, zvoľte miesto jedného matracu dva. Pri rôznej hmotnosti partnerov je to takmer nutnosť.
  • U veľkých postelí o šírke 200 cm dbajte na výber kvalitného výrobku. Posteĺ musí byť masívna v dreve aj v spojoch. Kvalitné, pevné, dizajnové a ekologické masívne postele dodáva NÁBYTOK MIREK.

ĎALŠIE POSTELE O VEĽKOSTI 200x200 cm